Світ

Коронавірус: 40 відсотків німців у групах ризику — Меркель

Коронавірус: 40 відсотків німців у групах ризику - Меркель

Фото: DPA Канцлерка Німеччини Анґела Меркель

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель заявила, що стурбована безконтрольним розповсюдженням коронавірусу в деяких регіонах і містах країни, зокрема, в Берліні.

Федеральна канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) заявила, що 30-40 відсотків населення Німеччини належить до груп ризику, яким загрожує важкий перебіг захворювання на COVID-19. Про це вона заявила у вівторок, 17 листопада, на конференції, організованій виданням Süddeutsche Zeitung.

Німецька канцлерка наголосила, що до груп ризику належать не лише мешканці будинків для літніх людей, а й особи, старші 60 років, а також багато людей, що мають серйозні захворювання.

Анґела Меркель також визнала, що федеральний уряд та очільники федеральних земель іноді занадто повільно ухвалюють рішення щодо протидії коронавірусу. Також Меркель зазначила, що хотіла б домовитися про посилення «м’якого локдауну» із главами федеральних земель, утім, на зустрічі напередодні останні виступили проти цього.

Крім того, канцлерка сказала, що дуже стурбована безконтрольним розповсюдженням коронавірусу в деяких регіонах та містах, серед яких і Берлін. «Кількість заражень вже не зростає у геометричній прогресії, але вона все ще занадто висока, тому нам знову і знову доводиться обмежувати контакти людей», — сказала Меркель, передає інформагенція Reuters.

Канцлерка попросила з розумінням поставитися до обмежень. Вона назвала їх «викликом для демократії» і сказала, що рішення щодо ухвалення карантинних обмежень були одними з найскладніших за весь час її керівництва Німеччиною. «Утім, зрозуміло одне — якби би чекали, поки заповняться усі ліжка в реанімаціях, було б занадто пізно», — наводить слова Меркель інформагентство dpa.

Меркель про вакцинацію від коронавірусу

Канцлерка Німеччини також запевнила, що майбутні вакцини від коронавірусу пройдуть перевірки і відповідатимуть високим стандартам якості. Вона зазначила, що вакцинація в Німеччині не буде обов’язковою. Також Меркель припустила, що у 2021 році Німеччина зможе знайти вихід із економічної кризи, спричиненої коронавірусом, спрогнозувавши значне економічне зростання.

За даними Інституту імені Роберта Коха (RKI), станом на 17 листопада у Німеччині зареєстрували 14419 нових заражень коронавірусом, а кількість жертв зросла на 267 людей. Усього від початку епідемії у країні офіційно підтвердили понад 815,7 тисячі інфікувань та 12814 смертельних випадки.

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар