Політика

Конституційна криза може вирішитися протягом двох тижнів, – представник Зеленського

Конституційна криза може вирішитися протягом двох тижнів, – представник Зеленського

Федір Веніславський

У президента очікують на позитивне розв’язання ситуації

Представник президента України у Конституційному суді Федір Веніславський заявив, що конституційна криза може вирішитися протягом найближчих двох тижнів. Про це він повідомив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

За словами Веніславського, Володимир Зеленський став сильнішим після ситуації з КСУ. «Я думаю, що він уже вийшов із цієї ситуації більш сильним. І він продемонстрував свою рішучість і тверду волю. І, до речі, багато у суспільстві навіть відомих фахівців у галузі конституційного права, з різних точок України, розуміючи, що є певні питання до правової чистоти, мені телефонували і говорили: «Правильно президент вирішив: треба цей Конституційний суд ганебний розганяти», – розповів представник президента.

Крім того, Веніславський сподівається на позитивний результат після виходу з кризи. «Тому він вчинив абсолютно правильно. І я думаю, що він уже вийшов сильнішим. Вирішити цю кризу, я думаю, нам вдасться протягом найближчих двох тижнів. Думаю, ми вже матимемо гарний результат», – додав чиновник.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада провалила голосування за кандидатуру депутата Юрія Павленка на посаду судді Конституційного суду. У зв’язку з цим відбудеться повторний конкурс на посаду.

Источник

Залишити коментар