Політика

Кондратюк не виключає проведення позачергового засідання ВРУ для ухвалення законопроєктів щодо КСУ

Кондратюк не виключає проведення позачергового засідання ВРУ для ухвалення законопроєктів щодо КСУ

Олена Кондратюк

Заступниця голови ВРУ повідомила про створення робочої групи, яка працюватиме над такими законодавчими ініціативами

У Верховній Раді України можуть провести позачергове засідання для ухвалення законопроєктів щодо Конституційного суду України.

Про це під час брифінгу після засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) у ВРУ, який транслював телеканал ZIK, заявила заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Народна депутатка, відповідаючи на запитання, чи можливе позачергове засідання Верховної Ради України для ухвалення законопроєкту щодо Конституційного суду України, зауважила: «Ми будемо створювати робочу групу на базі антикорупційного комітету. Я би дуже хотіла, щоб ми якнайшвидше, можливо, навіть у режимі позачергового засідання, позачергової сесії провели ці питання».

Нагадаємо, як заявив президент України Володимир Зеленський, Верховна Рада до кінця року має ухвалити рішення щодо Конституційного суду і закон про державний бюджет на 2021 рік. Також можливі кадрові перестановки. 

Додамо, 6 листопада народні обранці під час засідання ВРУ провалили голосування за кандидатуру на посаду судді КСУ – за призначення чинного нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Юрія Павленка, який під час рейтингового голосування отримав найбільшу підтримку залу, проголосували лише 100 парламентарів. Спікер Дмитро Разумков звернувся до профільного комітету з проханням підготувати проведення повторного конкурсу на посаду судді КСУ.

Источник

Залишити коментар