Політика

Колишній політвʼязень Роман Сущенко став депутатом Черкаської облради

Колишній політвʼязень Роман Сущенко став депутатом Черкаської облради

Роман Сущенко. Фото EPA-EFE

Сущенко був першим номером у списку партії «Європейська солідарність»

Колишнього політвʼязня, журналіста Романа Сущенка на місцевих виборах обрали депутатом Черкаської обласної ради.  Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії.

Зазначається, що Сущенко пройшов до облради як перший номер у списку від партії «Європейська солідарність». В результаті голосування партія посіла четверте місце та отримала 9 місць в облраді.

Крім того, до Черкаської облради пройшли партії «Черкащани», «За майбутнє», «Слуга народу», «Батьківщина» та «Опозиційна платформа – За життя».

Нагадаємо, Роман Сущенко – український журналіст, якого 30 вересня 2016 року заарештували в Росії під час його поїздки до Москви. Його звинуватили у шпигунстві на користь України та призначили 12 років колонії суворого режиму. Пізніше, 7 вересня 2019 року, Сущенка було звільнено під час обміну українських полонених на злочинців.

Раніше повідомлялося, що в Москві активіст влаштував акцію на підтримку політв’язнів, під час якої зімітував розп’яття Ісуса Христа. Тоді чоловік прив’язав себе до хреста під будівлею ФСБ.

Источник

Залишити коментар