Політика

Карасьов: Трамп дивився на Україну через призму РФ, а Байден дивиться на РФ через призму України

Карасьов: Трамп дивився на Україну через призму РФ, а Байден дивиться на РФ через призму України

Вадим Карасьов Скріншот із відео

США і надалі відриватимуть Україну від Росії, каже політолог

Президент США Дональд Трамп дивився на Україну через призму РФ, а Джо Байден, навпаки, дивиться на Росію через призму України. Для Байдена Україна є головним інструментом для того, щоб заганяти Росію в євразійський глухий кут.

Про це в ефірі програми «Деталі дня» на телеканалі ZIK під час включення заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Експерт спрогнозував, як діятимуть США на міжнародній арені після перемоги на президентських виборах демократа Джо Байдена.

«Вони будуть намагатися повернути собі світове лідерство, відновити трансатлантичне партнерство з країнами Європи і Європейського Союзу, НАТО плюс Британія. По-третє, це повністю відірвати вже пострадянські країни, пострадянський простір від РФ. Це Білорусь, Україна, Грузія», – зазначив Вадим Карасьов.

Політолог прогнозує, що США і надалі відриватимуть Україну від Росії.

«Якщо Трамп дивився на Україну через призму Росії і взагалі не розумів до кінця, що таке Україна, особливо, сучасна Україна, то Байден, який дуже добре знається на пострадянському просторі, і ще й на радянському просторі, і добре знається на Україні, дивиться на Росію через призму України. Тобто для того, щоб і далі заганяти Росію в євразійський глухий кут, для нього тут Україна є головним інструментом», – сказав Вадим Карасьов.

Нагадаємо, 7 листопада у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінках оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни. 

Своєю чергою, Дональд Трамп наголосив, що штаб буде оскаржувати результати виборів у суді наступного тижня, та додав, що «Байден поспішає помилково «поставити» себе за переможця».

Источник

Залишити коментар