Світ

Канада планує пожертвувати частину вакцин від коронавірусу бідним країнам

Канада планує пожертвувати частину вакцин від коронавірусу бідним країнам

Фото: Getty Images Канада може пожертвувати свою частину вакцин від коронавірусу бідним країнам

Вакцина від коронавірусу повинна бути швидко і справедливо поширена по всіх країнах світу, вважає прем’єр-міністр Канади.

Влада Канади розглядає можливість передачі вакцин проти коронавірусної інфекції бідним країнам. Про це в середу, 18 листопада, повідомило агентство Reuters.

За даними його джерел, передача вакцини може бути здійснена через міжнародний фонд COVAX Facility, який є світовим майданчиком з купівлі вакцини.

Також канадська влада планує поширити частину доз через Всесвітню організацію охорони здоров’я, яка вже і буде розподіляти препарат як гуманітарну допомогу.

«Ми не хочемо, щоб ці дози пропали», — зазначило джерело.

При цьому Канада закупила найбільшу в світі кількість доз вакцин в перерахунку на одного жителя країни. Канадський уряд раніше уклав контракти з такими компаніями, як AstraZeneca, Novavax, Johnson & Johnson, Pfizer, Moderna, Sanofi і GSK (GlaxoSmithKline) на поставку вакцини від нового коронавірусу. Всього Канада зарезервувала для себе більш як 300 млн доз майбутньої вакцини.

З початку пандемії в Канаді заразилися 311 тис. осіб, 11 тис. з них померли, 248 тис. — одужали.

Нагадаємо, курс вакцинації від коронавірусу, що складається з двох доз, для українців коштуватиме близько 14 доларів.

Раніше Віктор Ляшко стверджував, що Україна отримає COVID-вакцину за спеціальною ціною. На її закупівлі в бюджеті-2021 передбачено 1 млрд гривень. Тоді йшлося про щонайменше 8 млн доз вакцини, якщо ліки потрібно буде вводити один раз, і 16 млн доз, якщо буде дворазове введення.

Ще ефективніша. Друга вакцина від Covid-19

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар