Світ

Кадиров пояснив висловлювання про Україну

Кадиров пояснив висловлювання про Україну

Фото: Радіо Свобода Кадиров каже, що висловив думку як блогер, а не голова Чечні

Глава Чечні раніше заявив, що на місці Путіна давно «забрав би Україну», ввів війська та «навів порядок».

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що висловив думку про захоплення України Росією як блогер, а не як політик. Про це він написав у телеграм у середу, 26 січня.

За його словами, як і у випадку з тероризмом у Сирії, «Росія повинна захищати свої інтереси, доки не довелося їх відстоювати на своїй же території», а якщо в Україні не знайдеться людей, які можуть протистояти США, «то ми маємо їм допомогти».

«І ця моя заява як Рамзана Кадирова, а не як голови Чеченської республіки. Про це я вже не раз згадував. Жодних установок на озвучування тих чи інших тез Кремль мені не дає. Якщо щось мені потрібно буде сказати як керівнику регіону, то так і скажу: «Це говорю я, голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров», — заявив політик.

Нагадаємо, раніше Кадиров заявив, що на місці президента РФ він давно «забрав би Україну», скерував би туди війська і «навів порядок».

А у грудні Кадиров назвав Україну російською територією та заявив, що країну слід приєднати до Росії у разі продовження поточної політики українського президента Володимира Зеленського.

Джерело

Залишити коментар