Політика

Кабмін домовився з Польщею, Німеччиною, Естонією та Данією про підтримку України в різних галузях

Кабмін домовився з Польщею, Німеччиною, Естонією та Данією про підтримку України в різних галузях

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль Голос України

Країни допомагатимуть Україні у реалізації проєктів та впровадженні реформ

У середу, 11 листопада, Кабінет міністрів схвалив чотири угоди Польщею, Німеччиною, Естонією і Данією, які стосуються підтримки України в різних галузях. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram. 

Зокрема, було ухвалено угоду з Польщею про про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському кордоні.

Крім цього, Кабмін погодив угода про технічне та фінансове співробітництво між Україною та Естонією.

«Колеги з уряду Естонії готові долучитися до допомоги Україні у впровадженні реформ та реалізації проєктів технічної допомоги», — зазначив Шмигаль. 

Також уряд схвалив угоду з ФРН під назвою «Готові до співпраці з Німеччиною». За словами прем’єр-міністра Шмигаля, це дозволить українським менеджерам та бізнесменам поїхати на місяць до Німеччини для встановлення ділових контактів та навчання.

Окрім цього, було укладено угоду з Данією, яка передбачає фінансову допомогу данських партнерів для реалізації Україною проєктів місцевої інфраструктури, енергоефективності та енергозбереження.

Нагадаємо, нещодавно Україна та Європейський Союз досягли домовленості про оновлення Угоди про асоціацію та розпочали попередню роботу по деяких напрямках 

Источник

Залишити коментар