Світ

Ізраїльський професор заявив, що інопланетяни співпрацюють із США

Ізраїльський професор заявив, що інопланетяни співпрацюють із США

Фото: twitter.com/RestitutorOrien Професор Хаїм Ешед

Представники «Галактичної федерації» підписали контракт з американською владою — і Дональд Трамп ледь не видав цю інформацію, стверджує Хаїм Ешед.

  Екс-глава ізраїльської космічної програми Хаїм Ешед заявив, що земляни вже давно контактують з інопланетянами з «Галактичної федерації» і навіть домовилися про співпрацю. Про це він розповів в інтерв’ю газеті Yediot Aharonot, повідомляє NBC News.   Генерал у відставці і професор підкреслив, що США підписали угоду про співпрацю з прибульцями, включаючи «підземну базу в глибинах Марса», де знаходяться американські астронавти і представники інопланетян.   За його словами, контракт між урядом США і прибульцями має на увазі проведення експериментів на Землі. Ешед додав, що президент Дональд Трамп у курсі того, що відбувається, і був «на межі розкриття» інформації, але його попросили не робити цього, щоб запобігти масовій істерії.   «Вони чекали до сьогоднішнього дня, коли людство розвинеться і досягне стадії, коли ми зрозуміємо, в цілому, що таке космос і космічні кораблі», — вказав професор.   Ешед, який керував запуском численних ізраїльських супутників у космос, пояснив, що висловився тільки зараз, тому що ставлення змінюється, і люди здаються більш сприйнятливими.   «Якби я говорив те, що говорю сьогодні, п’ять років тому мене б госпіталізували», — зазначив він.   Білий дім і ізраїльські офіційні особи не відразу відповіли на запит NBC News про коментарі. У Пентагоні відмовилися говорити на цю тему.   Представник NASA заявив, що однією з ключових цілей Агентства є пошук життя у Всесвіті, але поки його ознак не виявлено.   Коментарі Ешеда отримали відгук у Мережі. У Twitter з’явилися облікові записи, які стверджують, що є представниками на Землі від «Галактичної федерації».  

 

Раніше повідомлялося, що Трамп може зняти гриф секретності з матеріалів про НЛО і так званий «розвельський інцидент».   У нашій галактиці кілька десятків цивілізацій — вчені    

Джерело

Залишити коментар