Світ

Із принцес у президенти? Політичні плани Маркл

Із принцес у президенти? Політичні плани Маркл

Меган піде в президенти?

Меган Маркл може скористатися успіхом навколо свого інтерв’ю Опрі Вінфрі для того, щоб почати самостійну політичну кар’єру.

Галас навколо інтерв’ю Меган Маркл Опрі Вінфрі, в якому вона звинуватила британську королівську сім’ю в расизмі, не вщухає.

Тепер британська преса заговорила про політичні амбіції Меган. Причому мітить вона нібито якраз в цілі президенти США.

Партія демократів

Один високопоставлений діяч британської Лейбористської партії — ветеран адміністрації Тоні Блера, який має міцні зв’язки з Вашингтоном, заявив виданню The Daily Mail, що Меган Маркл зав’язує контакти з високопоставленими демократами з метою формування кампанії і груп зі збору коштів з прицілом на посаду президента США.

«Джерело, близьке до герцогині Сассекської, відмовилося від коментарів, але пара не робить секрет зі своїх політичних поглядів. Під час минулорічних виборів у США вони завдали тонко завуальованого удару по Дональду Трампу, закликавши виборців «відкинути ненависницькі висловлювання» — прес-секретар пари назвав це «закликом до порядності». Сам Трамп заявив, що він «не фанат «39-річної Меган», — йдеться в статті видання.

«Серед прихильників Блера, інтернаціоналістів та мереж Демократичної партії гудуть розмови про політичні амбіції Меган і потенційних прихильників», — заявило джерело The Daily Mail.

Давні плани

Торік подруга Меган розповіла журналу Vanity Fair, що однією з причин, з якої та не відмовилася від американського громадянства, коли вийшла заміж за представника британської королівської сім’ї, було те, що це зберігає для неї можливість брати участь в політиці Вашингтона.

Американські експерти відповідають, що їй доведеться відмовитися від свого титулу герцогині Сассекської, якщо вона захоче зайняти державну посаду в США.

Відповідно до припущень, герцогиня придивляється до 2024 року, коли президенту Джо Байдену виповниться 82 роки і він задумається, чи хоче він обиратися на другий термін.

Стопами Хілларі і Обами

Якщо Меган потрапила б в Білий дім, то вона стала б першою жінкою-президентом США і другим небілим господарем Овального кабінету після Барака Обами.

Вона також пішла б стопами президента Рональда Рейгана, який 40 років був голлівудським актором, перш ніж перейти у політику.

Друзі Меган раніше підтримували чутки про її політичні амбіції, описуючи їх як «втілення американської мрії».

Джерело

Залишити коментар