Політика

Ілля Кива: Я не боюся «привітів» від убивць

Ілля Кива: Я не боюся "привітів" від убивць

Народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.

Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Безкарність «привітів» народним депутатам від підозрюваних у скоєнні тяжких злочинів може закінчиться провокаціями проти найбільш незахищених парламентаріїв. Про це народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива заявив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Це перебір, коли в комітеті з питань правоохоронної діяльності ВР відбуваються подібні історії, від суб’єктів, які давно повинні сидіти у в’язниці! Вони подуріли від своєї безкарності і, впевнений, далі їх дії будуть куди агресивніші і цинічніші! Тільки вони прийдуть за слабкими, за тими, хто відповісти не зможе, за беззбройними», — сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що в змозі забезпечити свою безпеку і звернувся до Генпрокурора.

«Ірина Валентинівна, у мене в наявності штук п’ять одиниць вогнепальної зброї, якою я вмію користуватися, тому дуже спокійно ставлюся до подібних «привітів» від убивць-провокаторів народним депутатам. Але вам не шкода колег і однопартійців? Це привіт не мені, це плювок всій правоохоронній системі яку ви очолюєте», зазначив політик.

Раніше в будівлі комітетів Верховної Ради України на двері кабінету Іллі Киви з’явилася наклейка з фотографією активіста Сергія Стерненко, підозрюваного у вбивстві людини. Пізніше активіст опублікував відповідну фотографію в соцмережах, передавши «привіт» народному депутату.

Джерело

Залишити коментар