Світ

Єгипет уперше відправив військовий флот у Чорне море

Єгипет уперше відправив військовий флот у Чорне море

Фото: facebook.com/istanbulships Кораблі ВМС Єгипту в Чорному морі

Берегова та морська фази спільних навчань Міст дружби-2020 з флотом РФ уперше пройдуть у Чорному морі з 17 по 24 листопада.

  У Чорне море в неділю, 15 листопада, увійшли три кораблі ВМС Єгипту для проведення спільних навчань із Чорноморським флотом РФ. Про це повідомила моніторингова група Shipspotting Istanbul Strait у Facebook.   «Кораблі ВМС Єгипту ввійшли в Чорне море: фрегат типу Oliver Hazard Perry ALEXANDRIA F911, корвет класу Gowind EL FATEH 971, ракетний катер Ambassador MK III (клас Ezzat) M.FAHMY 686 перетнули Стамбул сьогодні вранці (6:40 за Гринвічем) для спільних навчань із ВМФ РФ з 17 по 24 листопада «, — йдеться в повідомленні.   Відзначається, що це перший раз, коли ВМС Єгипту відправляють бойові кораблі в Чорне море.   За повідомленням Міністерства оборони РФ, цілями навчання Міст дружби-2020 є зміцнення та розвиток військового співробітництва між ВМС Єгипту і ВМФ Росії.    

    Раніше, на початку жовтня, в акваторію Чорного моря ввійшов ескадрений міноносець Dragon D35 ВМС Великобританії.   Також повідомлялося, що у вересні в Чорному морі корабельно-катерна група ВМС України провела разом з есмінцем США Roosevelt спільні навчання типу PASSEX.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар