Політика

Є три політичні тенденції, що пояснюють зростання рейтингу ОПЗЖ Медведчука, – Зубченко

Є три політичні тенденції, що пояснюють зростання рейтингу ОПЗЖ Медведчука, – Зубченко

«Опозиційна платформа — За життя»

Нинішня розстановка політичних сил чітко відображає політичні тренди останніх місяців. Так публіцист Олександр Зубченко прокоментував у Facebook результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології.

«Перший: «Зеленський кинув усіх зі світом». Клоунада з українською делегацією в ТКГ, коли спікером став бісексуал-«порохобот» Арестович, а представниками Донбасу клоуни-«граноїди» з видання посольства США «острів», не пройшла непоміченою. Особливо пропозиція створити концтабори для інтернованих жителів Донецької та Луганської областей», — написав публіцист.

«Тому немає підстав дивуватися посиленню позицій Медведчука, Бойка і «опозиційної платформи». Вони ж не влаштовують цирк з розміщенням британських баз і купівлею списаних англійських бронекатерів, не біжать вітати «цвинтарного лідера» Байдена з «історичною перемогою», – додав експерт.

Медведчук створив робочий парламентський формат для ведення Мінських переговорів без залучення «порохоботів». Депутати Бундестагу, Національних зборів Франції — це не фейкові члени української делегації», — пояснив він.

Зубченко констатує, що влада на чолі з Зеленським навіть не уявляє, як боротися проти епідемії коронавірусу, в той час як Віктор Медведчук домовився про постачання російської вакцини.

«Другий: Україну, поза всяким сумнівом, накриває друга хвиля епідемії. Природно, в лікарнях твориться справжній кошмар. Не вистачає всього-апаратів ШВЛ, місць, ліків. Люди лежать в коридорах. Терміново необхідно вирішити питання із закупівлею вакцини. Зеленський і компанія навіть не розуміють, як підступитися до вирішення проблеми. Президент просить канцлера ФРН «зарезервувати» не зрозуміло якої вакцини для України. На тлі цих судомних рухів тіла» зелені » Медведчук, ясна річ, виглядає як справжній радетель за народ: оперативно поїхав до Москви, зустрівся з Путіним і вирішив питання з поставками російської вакцини», — аргументував публіцист.

Нарешті, за словами Зубченка, внаслідок розчарування українців у «нових обличчях» посилився запит на прихід досвідчених політиків і професіоналів у державному управлінні.

«Третій: на рівні блювотного рефлексу суспільство відторгає собачих перукарів і весільних фотографів. Спіраль зробила черговий виток і ще глибше занурила нові обличчя туди, звідки вони вилізли. «Цінності Майдану» витісняються спогадами про золоті часи «застою», які були при Кучмі. Розчарувавшись у Зеленському народ став відчувати ностальгію за «нульовими», коли Україна переживала справжній економічний бум: люди почали купувати автомобілі, квартири, побутову техніку. З’явилася навіть впевненість у завтрашньому дні. На тлі «нових облич» — дилетантів і нездар, такі фігури як Кучма, Кравченко, Кирпа сьогодні здаються справжніми титанами думки і асами державного управління. А з колишньої когорти в строю тільки Медведчук, який працював головою Адміністрації президента. А ще раніше — був першим віце-спікером Ради», — підсумував політичний публіцист Олександр Зубченко.

 

Источник

Залишити коментар