Україна

Явка в другому турі виборів мерів в Україні склала 24%

Явка в другому турі виборів мерів в Україні склала 24%

Фото: 5.ua Мерів у другому турі обирали в семи містах

Із семи українських міст, де проходив другий тур місцевих виборів, найнижча явка була в Сумах, а найвища — в Кам’янець-Подільському.

У семи українських містах в неділю, 15 листопада, відбувся другий тур місцевих виборів. Явка станом на 20.00 склала 24%, повідомляє Центральна виборча комісія (ЦВК).

Жителі Сум, Одеси, Херсона, Луцька, Кам’янця-Подільського, Краматорська й Українки вибирали мерів.

Найвищий показник явки зафіксований в Кам’янець-Подільському Хмельницької області — 34,29%. А найнижча явка спостерігалася в Сумах (19,02%).

У ЦВК наголосили, що дані відомості не мають офіційного характеру, оскільки вони надходять до Центрвиборчкому від органів ведення Державного реєстру виборців, які, в свою чергу, отримують цю інформацію від територіальних виборчих комісій (ТВК).

Результати голосування щодо виборів депутатів місцевих рад та міських голів повинні бути встановлені ТВК не пізніше, ніж на п’ятий день з дня повторного голосування, тобто до 20 листопада включно.

Тим часом, стало відомо, що більшість ТВК вже встановили результати місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня, але в деяких ТВК процес ще йде, зокрема, у зв’язку із судовими рішеннями.

Нагадаємо, що в РНБО вимагають від ЦВК результатів виборів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар