Політика

Якщо влада видає недолугі закони, то народ буде їх обходити, щоб вижити, – Савченко про «карантин вихідного дня»

Якщо влада видає недолугі закони, то народ буде їх обходити, щоб вижити, – Савченко про "карантин вихідного дня"

Надія Савченко Скріншот відео

Влада сама заганяє себе у глухий кут і наражається на спротив, каже гостя ток-шоу

Коли трапляється надзвичайна ситуація, то влада повинна боротися за народ, за його здоров’я, освіту, економічне становище, проте українська влада бореться зі своїм народом репресивними методами.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України попереднього скликання Надія Савченко.

Надія Савченко, коментуючи запровадження «карантину вихідного дня», зауважила, що в більшості українців немає вихідних, адже люди мають по кілька видів зайнятості, тому вихідних як таких у них не існує. Гостя ток-шоу зауважила, що, коли трапляється надзвичайна ситуація чи лихо, то влада повинна боротися не з народом, а за нього, за його здоров’я, освіту, економічне становище тощо.

«Влада цього не робить, вона бореться зі своїм народом. Бореться репресивними методами – знову виведемо поліцію, знову закриємо людей вдома, знову будемо ловити за маски, штрафи…» – зазначила Надія Савченко.

Гостя ток-шоу прокоментувала інформацію про те, що у Тернополі десятеро бізнесменів створили релігійну організацію «Братство лисих», аби таким чином забезпечити роботу своїх закладів під час «карантину вихідного дня».

«Якщо влада видає дебільні закони, то народ буде обходити ці дебільні закони для того, щоб вижити, щоб із цього «ржати» та «стібатися», так, як оця «церква лисих», чи як їх там», – зазначила вона.

Надія Савченко зауважила, що підхід у влади – несерйозний.

«Правда, несерйозний підхід. Влада сама заганяє себе у глухий кут, вона наражається на спротив», – зазначила гостя ток-шоу.

Вона застерегла, що, якщо українців намагатимуться заганяти по домівках, можуть початися бунти.

Нагадаємо, уряд запровадив карантин вихідного дня. Відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня вихідними.

Нещодавно міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти введення в Україні «карантину вихідного дня» та заявив, що у Львові таке рішення уряду підтримувати не будуть.

Згодом секретар оперативного штабу Одеської міськради щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Олександр Тиховський заявив, що в місті також не планують запроваджувати «карантин вихідного дня». 

Аналогічні заяви зробили у низці інших міст.

Своєю чергою, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що міські голови не мають повноважень скасовувати на території окремої адміністративної одиниці дію рішень Кабміну, зокрема і щодо запровадження «карантину вихідного дня».

Додамо, станом на ранок 13 листопада в Україні лабораторно підтверджено 512 652 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За останню добу в Україні зафіксовано 11 787 нових випадків COVID-19 (серед них, 388 дітей та 555 медпрацівників), змогли одужати 6155 пацієнтів, а жертвами хвороби стали 172 людини.

Источник

Залишити коментар