Політика

Як цього тижня працюватимуть нардепи: У «Слузі народу» не виключають перерву через COVID-19

Як цього тижня працюватимуть нардепи: У "Слузі народу" не виключають перерву через COVID-19

Заступник голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Євгенія Кравчук Фото з відкритих джерел

Сьогодні парламентарі вирішуватимуть це питання

Імовірність того, що Верховна Рада України цього тижня працюватиме не чотири дні, а лише один – у вівторок – через інфікування частини народних обранців і керівництва ВРУ коронавірусом, не виключена.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція «Слуга народу») Євгенія Кравчук.

«Така імовірність є, і це буде вирішуватися на нараді спочатку, а потім – на Погоджувальній раді, яка складається з голів фракцій та керівників комітетів. Це має бути консенсусне рішення, коли всі підсумують кількість хворих і зважать, чи варто працювати увесь тиждень, чи не призведе це до повного неробочого стану Верховної Ради. На жаль, якщо пані Кондратюк захворіє, дай бог їй здоров’я, звичайно, але це означатиме взагалі, що ніхто, за Конституцією, не зможе проводити із президії засідання ВРУ, бо якогось четвертого варіанту не передбачено Конституцією. А можливо, нам треба буде зібратися позачергово, якщо якісь дуже термінові питання будуть. Тому сьогодні це вирішиться», – сказала Євгенія Кравчук.

Народна депутатка додала, що, якщо не розірвати ланцюжок інфікування між її колегами у Верховній Раді, то може виникнути ситуація, що під час голосування за важливі питання, як-от державний бюджет-2021, не знайдеться необхідної кількості голосів. Євгенія Кравчук зазначила, що є низка інших законопроєктів, які необхідно ухвалити найближчим часом, зокрема це проєкт закону про правонаступництво майна у районах. Вона додала, що до кінця грудня обранці мають продовжити дію проєкту закону про особливий статус Донбасу. Окрім того, працюватимуть і над законодавчою ініціативою щодо відтермінування застосування РРО.

Нагадаємо, як стало відомо, спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Згодом перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук отримав позитивний результат тесту на коронавірус COVID-19. 

Источник

Залишити коментар