Політика

Голови фракцій та керівництво Ради сьогодні зберуться на онлайн-нараду

Голови фракцій та керівництво Ради сьогодні зберуться на онлайн-нараду

Верховна Рада України ІХ скликання Офіс президента

На онлайн-нараді мають прийняти колективне рішення щодо роботи парламенту

Голови фракцій та керівництво Верховної Ради України сьогодні, 13 листопада, зберуться на онлайн-нараду, під час якої мають прийняти колективне рішення щодо роботи парламенту. Про це розповіла заступниця глави фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук у коментарі РБК-Україна.

«Якщо будуть будь-які зміни щодо плану роботи Верховної Ради — вони все одно мають голосуватися у залі, тому навіть якщо треба буде прийняти рішення щодо скорочення роботи або зміни у календарному плані, то Верховна Рада все одно має для цього зібратися і проголосувати, тому в будь-якому випадку пленарне засідання буде», — зазначила вона.

За словами депутатки, на погоджувальній раді також додатково повідомлять, яка ситуація по фракціях.

«За правилами, враховуючи, що Стефанчук теж отримав позитивний результат, то є пані Кондратюк. І зараз такий є план, щоб вона головувала на пленарному тижні… Тим часом у нас 18 хворих, а також люди на самоізоляції. Якщо все буде в силі, то звичайно наша фракція візьме участь у засіданнях», — додала Кравчук.

Нагадаємо, заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк заявила, що готова підстрахувати своїх колег Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука й провести засідання парламенту наступного пленарного тижня.

До слова, 11 листопада стало відомо, що спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков захворів на коронавірус COVID-19.

Наступного дня, 12 листопада, позитивний результат тесту на коронавірус COVID-19 отримав перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук. 

Источник

Залишити коментар