Політика

Гетманцев в іронічному стилі написав постанову про своє звільнення

Гетманцев в іронічному стилі написав постанову про своє звільнення

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Він це зробив після того, як група депутатів напередодні внесла аналогічний документ

Народний депутат Данило Гетманцев зареєстрував власний проєкт постанови про відкликання його з посади голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики після того, як група депутатів напередодні внесла аналогічний документ. Про це повідомив сам політик на своїй сторінці у Facebook. Постанова вже зареєстрована у парламенті.

«Вирішив подати альтернативний проєкт постанови про власне звільнення. Мені здається, мотивував більш обґрунтовано», — зазначив Гетманцев.

Нардеп також оприлюднив сканкопію документа.

«Відкликати Гетманцева Данила Олександровича, народного депутата, з посади голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики … оскільки продовження його діяльності з розробки проєктів законів з питань оподаткування має на меті припинити незаконні схеми з ухилення від оподаткування та завдати шкоди від цього багатьом поважним людям і тому унеможливлює виконання ним своїх обов’язків», — йдеться у проєкті постанови.

До слова, політичні партії «За майбутнє» та «Батьківщина» ініціювали реєстрацію проєкту постанови щодо звільнення Данила Гетманцева з посади голови податкового комітету, якщо Рада не ухвалить рішення про відтермінування касових апаратів для ФОПів.

Нагадаємо, на засіданні 17 листопада Верховна Рада провалила голосування щодо законопроєкту №4313-д про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів про перенесення термінів набрання чинності норм щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг та лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами — платниками єдиного податку.

Источник

Залишити коментар