Політика

Герман: Немає жодного радикального угруповання, яке не служило би владі

Герман: Немає жодного радикального угруповання, яке не служило би владі

Ганна Герман Скріншот із відео

Влада намагається за допомогою радикалів залякати законослухняні прошарки, каже Ганна Герман

Немає жодних радикальних угруповань, які би не служили владі і не були інструментом її маніпуляцій. Влада прекрасно знає джерела фінансування радикалів, тож, якби хотіла позбутися радикалів, то перекрила би кисень фінансуванню, і завтра з великих потужних радикальних виступів не було би нічого.

Про це в ефірі ток-шоу «Ми всі – українці» на телеканалі ZIK заявила народна депутатка попередніх скликань Ганна Герман.

Гостя ток-шоу зауважила, що не вірить у самостійність існування радикалів.

«Якщо радикали не потрібні владі, отже, їх в Україні немає. Якщо ми дивимося не на фасадну владу, а на так звану глибинну державу і з цього – на глибинну владу, то ця глибинна влада, яка стоїть за фасадом тієї влади, яку ми маємо можливість споглядати, вона завжди керує тими процесами. Так як не було у світі жодної революції, яка не була би організована владою, так само немає жодних радикальних угруповань, які би не служили владі, не працювали для влади і не були інструментом тих чи інших її маніпуляцій. Влада прекрасно знає джерела фінансування радикалів. Якби влада хотіла позбутися радикалів, влада сьогодні передавила би кисень тому фінансуванню, і завтра з великих потужних радикальних якихось виступів не було би нічого», – зазначила Ганна Герман.

Гостя ток-шоу продовжила: «Я не знаю в Україні влади, яка не використовувала б радикалів. І я не знаю в Україні радикалів, які би не зміцнившись на оцій підтримці влади, не обернули пізніше свою силу проти влади. Тому ця палиця має два кінці. Сьогодні влада намагається за допомогою радикалів залякати більше законослухняні прошарки людей, створити таку атмосферу напруженості серед людей, які мають окрему думку, посіяти в кожного страх, що завтра прийдуть до тебе, якщо ти скажеш щось не так. А завтра радикали прийдуть проти влади, якщо вони будуть вважати, що влада робить не так, як вони вважають».

Як стало відомо 8 жовтня, помер кандидат у депутати у Вишківській ОТГ від «Опозиційної платформи – За життя» Павло Седляр, якого за кілька днів до того жорстоко побили.

Раніше у місті Курахове Донецької області було скоєно розбійний напад на регіональний партійний офіс «Опозиційної платформи – За життя» і приймальню народного депутата Володимира Мороза.

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ – Харків під Люботином представники «Національного корпусу» й «Азова» скоїли збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації «Патріоти – За життя». Автобус заблокували і по ньому відкрили вогонь із автоматичної зброї.

Источник

Залишити коментар