Світ

Генсек ООН закликав світ готуватися до нової пандемії

Генсек ООН закликав світ готуватися до нової пандемії

Антоніу Гутерреш

Також слід «справедливо та неупереджено» боротися з нинішньою пандемією в рівних умовах, закликав Гутерреш.

Людству слід готуватися до наступної пандемії. На цьому наголосив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш на Всесвітньому економічному форумі, повідомляється на сайті ООН.

«Ми повинні готуватися до наступної пандемії, інвестуючи в моніторинг, раннє виявлення та плани швидкого реагування в кожній країні, а також зміцнюючи авторитет Всесвітньої організації охорони здоров’я», — зазначив він.

Гутерреш також закликав «справедливо та неупереджено» боротися з нинішньою пандемією в рівних умовах.

Глава ООН нагадав, що восени ВООЗ оприлюднила стратегію, націлену на вакцинацію 40% населення всіх країн світу до кінця 2021 року та 70% — до середини 2022 року.

«Ми далекі від цієї мети», — резюмував Гутерреш.

Він вважає, що фармацевтичні компанії повинні проявити солідарність і поділитися з країнами, що розвиваються, ліцензіями і технологіями. У цьому випадку вдасться впоратися із пандемією, вважає він.

Нагадаємо, в Індії рекордна за вісім місяців захворюваність на COVID. За день у країні підтвердили понад 271 тисячу нових випадків коронавірусу, померли понад 300 хворих.

А ось у Британії епідемія коронавірусу пішла на спад. Кількість заражень COVID у країні впала напередодні до мінімуму за останній місяць, проте все ще залишається значною.

Джерело

Залишити коментар