Світ

Гейтс прогнозує пандемії, страшніші за COVID

Гейтс прогнозує пандемії, страшніші за COVID

Білл Гейтс

До наступних пандемій слід готуватися вже зараз і треба витратити мільярди для недопущення краху економіки, упевнений Гейтс.

Засновник Microsoft Білл Гейтс попередив про майбутні пандемії, які можуть бути страшнішими за коронавірус. Мільярдер також звернувся до урядів із закликом наперед виділяти кошти на боротьбу з наступною пандемією, повідомляє Financial Times.

Він вважає, що в майбутньому, незважаючи на високу заразність COVID-штамів Дельта та Омікрон, є ймовірність появи ще серйознішого патогену, що викликає більш високий рівень смертності.

«Витратити мільярди, щоб не допустити економічної шкоди на трильйони і врятувати десятки мільярдів життів — досить хороша страховка», — вважає Гейтс.

На його думку, зараз вся відповідальність за вирішення проблеми нерівного доступу до вакцин покладена на філантропів та уряди багатих країн.

Розвиток інновацій для підготовки до наступної пандемії прискорить роботу над вирішенням (у вигляді нових вакцин) проблем із наявними хворобами: від ВІЛ до туберкульозу та малярії.

Білл Гейтс назвав спосіб урятувати планету

Раніше Гейтс спрогнозував спад захворюваності на COVID-19. Коронавірус незабаром може стати сезонним захворюванням.

Джерело

Залишити коментар