Світ

Франція зняла заборону на в’їзд британцям

Франція зняла заборону на в'їзд британцям

Британцям дозволено летіти до Франції за однієї умови

Таке розпорядження буде діяти щонайменше до 6 січня за умови можливого двостороннього або загальноєвропейського перегляду.

Французам, громадянам Євросоюзу, а також британцям і громадянам третіх країн, які є резидентами у Франції, відкритий в’їзд на французьку територію за наявності негативного тесту на COVID-19, зробленого не пізніше, ніж за три доби. Про це ввечері у вівторок, 22 грудня, повідомила прес-служба уряду Франції.

«Якою б не була їхня національність, всі пасажири будуть зобов’язані надати авіаційній, морській або залізничній компанії документ лабораторії аналізів, що містить негативний результат тесту на Sars-CoV-2 (COVID-19). Служби, на які покладено контроль на кордонах, зможуть також його перевіряти», — зазначено в повідомленні.

Як пояснили в прес-службі, введена на 48 годин заборона на в’їзд британцям через швидке поширення в Сполученому Королівстві мутації коронавірусу була необхідною.

У цей час спільно з Єврокомісією та державами-членами ЄС був вивчений аналіз ризиків, представлений Європейським центром профілактики та контролю захворювань (ECDC), а також пройшло обговорення подальших кроків з британським урядом.

«Це розпорядження (про скасування заборони — ред.) буде застосовуватися щонайменше до 6 січня за умови можливого двостороннього або загальноєвропейського перегляду, який може відбутися на той час», — зазначили у французькому уряді.

Нагадаємо, 20 грудня низка світових держав, включаючи Францію, тимчасово закрили небо для громадян Британії через виявлену в ній нову мутацію коронавірусу.

Джерело

Залишити коментар