Світ

ДТП у Болгарії: серед жертв — сім’я з 11 осіб

ДТП у Болгарії: серед жертв - сім'я з 11 осіб

Фото: gmanetwork.com Після ДТП автобус спалахнув

Наймолодші загиблі пасажири – чотирирічні брати-близнюки. Також загинула пара, яка поїхала до Стамбула відзначити день народження.

  У Болгарії в автобусі з македонськими номерами, який потрапив у ніч проти 23 листопада у смертельну аварію, перебувала сім’я з 11 осіб. Люди поверталися зі Стамбула, де перебували на відпочинку. Про це пише Traffic News.   Більшість загиблих у ДТП – громадяни Північної Македонії. Однак у салоні туристичного автобуса перебували також мандрівники із Сербії та Бельгії.   Наймолодші загиблі пасажири – чотирирічні брати-близнюки Луан та Албан Ахметі.   Також в аварії загинула вчителька початкових класів із села Студеничані Північної Македонії, її донька та ще їх двоє односельців.   Початкова школа Ісмаїла Кемалі у столиці Македонії Скоп’є, учні якої загинули у ДТП, призупинила навчання.   Серед жертв — 27-річний Газменд Укалі та 23-річна Альбіна Белулі. Молодий чоловік вирушив із коханою дівчиною до Туреччини, щоб відзначити свій день народження.  

ДТП у Болгарії: серед жертв - сім'я з 11 осіб

Газменд Укалі та Альбіна Белулі. trafficnews.bg   Нагадаємо, 23 листопада у Болгарії в ДТП з автобусом загинули 46 людей, у тому числі 12 дітей. Загалом в автобусі з Північної Македонії перебували 53 особи. Аварія могла статися через сильний дощ або через те, що водій автобуса міг заснути за кермом.   Президент Північної Македонії Стево Пендаровскі оголосив про жалобу в країні через аварію автобуса в Болгарії.   Українці не постраждали у ДТП із автобусом у Болгарії.      

Джерело

Залишити коментар