Політика

Другий тур у Дніпрі: «Опозиційна платформа — За життя» закликає голосувати за Філатова

Другий тур у Дніпрі: "Опозиційна платформа - За життя" закликає голосувати за Філатова

Сергій Нікітін Наше місто

Незважаючи на ідеологічні розбіжності з чинним главою Дніпра, представники політичних сил, що пройшли до міськради, закликають своїх виборців у другому турі підтримати Бориса Філатова. Так, днями відповідну заяву зробили члени «Опозиційної платформи — За життя», повідомляє «Наше місто».

«Партія «Опозиційна платформа — За життя» при безпосередній взаємодії з мером міста повинна продовжити роботу і виправдати надії своїх виборців. Я вважаю, що це у нас вийде зробити з Борисом Філатовим на посаді мера міста», — сказав керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа — За життя» Сергій Нікітін.

За його словами, з кандидатом, якого він має намір підтримати на виборах 22 листопада, у нього в багатьох питаннях є ідеологічні розбіжності. Але при цьому в справі розвитку міста Борис Філатов проявив себе з позитивного боку.

«Мер міста формує як політичний, так і господарський курс Дніпра. Незважаючи на те, що я не згоден в якихось питаннях з підходами і пріоритетами Бориса Філатова, я можу констатувати, що в місті почали ремонтуватися внутрішньоквартальні дороги, збільшився обсяг ремонту житлового фонду, інфраструктури міста. Позитивне ставлення до всього цього показує досить висока підтримка городянами Бориса Філатова», — заявив Сергій Нікітін.

Такої ж думки дотримується і його однопартієць Олена Степанян.

Другий тур у Дніпрі: "Опозиційна платформа - За життя" закликає голосувати за Філатова

Олена Степанян Наше місто

«Ці п’ять років з мером Борисом Філатовим почалася епоха відродження нашого міста. Було виділено величезну кількість грошей на ремонт житлового фонду. Були побудовані великі інфраструктурні об’єкти. Почався ремонт внутрішньоквартальних доріг, що дуже важливо», — сказала вона.

Такий темп розвитку нашого мегаполісу, вважає Олена Степанян, необхідно зберегти і в наступні п’ять років.

«Хотілося б у цій позитивній динаміці далі продовжувати працювати. Я обов’язково прийду 22 листопада на вибори. Я проголосую за Бориса Філатова. Прошу приєднатися всіх моїх виборців і підтримати нині діючого голову міста», — підкреслила представниця ОПЗЖ.

В цілому вона позитивно оцінила виборчу кампанію поточного року.

«Голосування як у Дніпрі, так і в інших містах нашої країни, продемонструвало готовність українців дуже цивілізовано і вдумливо підійти до вибору представників до місцевих рад. Мені б хотілося подякувати кожному виборцю», — зазначила депутат міськради.

Источник

Залишити коментар