Політика

Другий тур виборів мерів розпочався вчасно і триває без інцидентів, – ЦВК

Другий тур виборів мерів розпочався вчасно і триває без інцидентів, – ЦВК

Фото з відкритих джерел

За даними Центрвиборчкому, надзвичайних подій під час голосування не зафіксовано

В Україні повторне голосування з виборів міських голів, яке відбувається у семи містах, розпочалося вчасно та триває у штатному режимі. Про це повідомила пресслужба Центральної виборчої комісії.

Зазначається, що наразі надзвичайних подій на виборах зафіксовано. «Члени дільничних виборчих комісій контролюють дотримання виборцями та іншими учасниками виборчого процесу заходів безпеки. На дільницях організовані протиепідемічні заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби», – йдеться в повідомленні.

У ЦВК розповіли, що як і 25 жовтня, при вході на дільницях здійснюється температурний скринінг, а для виборців з ознаками захворювання передбачені окремі кабіни для таємного голосування.

Крім того, в приміщеннях, де відбувається голосування, нанесена відповідна розмітка, а дільниці забезпечені дезінфікуючими засобами. «Члени Центральної виборчої комісії у межах своїх повноважень контролюють процес повторного голосування з місцевих виборів у регіонах, в яких вони визначені відповідальними», – написали в Центрвиборчкомі.

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 15 листопада, стартувало повторне голосування на виборах мерів у 7 містах. Виборчі дільниці відчинилися о 8:00 та працюватимуть упродовж дня – до 20:00. Телеканал ZIK веде онлайн-трансляцію тут.

Источник

Залишити коментар