Україна

До травня на COVID перехворіють до 40% українців — лікар

До травня на COVID перехворіють до 40% українців - лікар

Фото: RFE/RL До травня від коронавірусу помруть до 40 тисяч українців, вважає лікар

Сенсу в карантинних обмеженнях немає, все населення має перехворіти, вважає імунолог.

До травня наступного року на коронавірус перехворіє близько 40% населення України. Таку думку висловив завідувач лабораторією імунореабілітології Інституту імунології та мікробіології ім. Мечникова Андрій Волянський в інтерв’ю Укрінформу.

«Насправді невідомо, коли отримаємо її (вакцину від Covid-19 — ред.) і в якій кількості, скільки людей зможуть зробити щеплення безкоштовно. На мій погляд, це обговорення взагалі передчасне, і Україна встигне пережити першу хвилю до появи вакцини. Зараз треба думати про те, що до травня приблизно 40% населення будуть інфіковані і можна прогнозувати близько 40000 летальних випадків. При тому, що на сьогодні маємо близько 10 000», — сказав він.

При цьому лікар не вважає за доцільне будь-який локдаун. «Незважаючи на те, що зараз величезна кількість ланцюжків запущена, вдалося їх зупинити. Але я не розумію, навіщо це робити: треба, щоб люди хворіли, пережили першу хвилю. Немає сенсу блокувати епідемічний процес, його все одно доведеться пройти», — сказав Волянський.

Зазначимо, в Кабміні заявили, що карантин у будь-якій формі збережеться в Україні до вакцинації населення, яка очікується не раніше середини наступного року.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар