Політика

Для Джо Байдена буде важливо робити все, щоб якнайменше асоціюватися із сином і з Порошенком, – Волошин

Для Джо Байдена буде важливо робити все, щоб якнайменше асоціюватися із сином і з Порошенком, – Волошин

Народний депутат Олег Волошин Фото з відкритих джерел

Ця історія не є в очах більшості американців злочином, але вона точно не красить Байдена-старшого, вважає парламентар

Для Джо Байдена буде важливо робити все, щоб якнайменше асоціюватися із своїм сином Хантером і з попереднім президентом України Петром Порошенком.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Олег Волошин.

Олег Волошин зауважив, що скандали із сином Джо Байдена Хантером не стали фактором, які відвернули людей від Байдена-старшого, проте вони запам’яталися. Як зазначив парламентар, низка ЗМІ після перших урочистих зборів за участю Джо Байдена звернула увагу на те, що біля нього стояв його син.

«І всі пишуть – а ось і синок виліз корумпований. Тобто очевидно він буде стояти на інавгурації – така традиція, члени сім’ї завжди стоять поруч. І величезна кількість американців, а за допомогою медіа, які опонують йому, це буде нагадано, що подивіться, хто поруч з Джо Байденом, його синок, який там невідомо що, і ще на відео там з малолітками, як відомо, скандальному», – зазначив Олег Волошин.

Парламентар продовжив: «Для Джо Байдена буде важливо робити все, щоб якомога менше асоціюватися і зі своїм сином, і, природно, з Порошенком. Тому що ця історія не є в очах більшості американців злочином, але вона точно не та, яка красить Джо Байдена. Принаймні, пояснити, як його син погодився отримувати у такого персонажа, як Злочевський, 50 тисяч доларів на місяць, а це просто факт – тут нема про що сперечатися, це просто факт, у нього відповіді на це питання немає. Тому, якщо пан Порошенко сподівається, що він побіжить і всі будуть там його приймати, то, думаю, він дійсно помиляється».

Нагадаємо, 7 листопада у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінках оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни. 

Своєю чергою, Дональд Трамп наголосив, що штаб буде оскаржувати результати виборів у суді наступного тижня та додав, що «Байден поспішає помилково поставити себе за переможця».

Источник

Залишити коментар