Політика

Для чинної влади єдиний ресурс – це можливість співпраці з МВФ, – Грищенко про бюджет-2021

Для чинної влади єдиний ресурс – це можливість співпраці з МВФ, – Грищенко про бюджет-2021

Костянтин Грищенко Скріншот відео

Замість того, щоб сформувати якусь позицію у непростій ситуації під час пандемії, в Україні просто відтягують рішення, каже Костянтин Грищенко

Для нинішньої української влади, яка не має стабілізаційного ресурсу, єдиним ресурсом є можливість співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це в ефірі ток-шоу «15» на телеканалі ZIK під час включення заявив дипломат, у минулі роки віцепрем’єр та двічі – міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Костянтин Грищенко зауважив, що на ситуація із ухваленням проєкту державного бюджету України на 2021 рік впливає низка факторів. Серед них – пандемія коронавірусу, яка б’є не лише по економіці України, а й економіці усіх держав світу, за винятком Китаю, зазначив дипломат.

«А це впливає на загальну ситуацію і оцінку того, що буде відбуватися у зовнішній торгівлі, у світовій торгівлі, від якої залежить економіка України. Але, звичайно, коли у тебе немає стабілізаційного якогось ресурсу, а для нинішньої влади єдиний ресурс – це можливість співпраці з МВФ, то ти не знаєш, яким чином закривати всі ці діри. Замість того, щоб сформувати якусь позицію у цій непростій ситуації, просто відтягують рішення. Це ознака слабкості всіх тих структур, які мали би бути провідними у пропозиції президенту, уряду, Верховній Раді найкращих шляхів виходу із непростої ситуації», – зазначив Костянтин Грищенко.

Нагадаємо, на пленарному засіданні у четвер, 5 листопада, Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт про держбюджет на 2021 рік.

Як повідомляли, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що парламент не вкладається у встановлений термін, щоб ухвалити державний бюджет на 2021 рік.

Источник

Залишити коментар