Україна

Держсекретар США Блінкен прибув до Києва

Держсекретар США Блінкен прибув до Києва

Фото: t.me/KlymenkoTime Ентоні Блінкен прилетів до України

Планується зустріч Блінкена з президентом Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Держсекретар США Ентоні Блінкен уже прилетів до Києва. Про це повідомляє Телеграм-канал KlymenkoTime.

Мета візиту — координація зусиль щодо запобігання загрози російського вторгнення або будь-якої іншої ескалації з боку РФ.

Нагадаємо, планується зустріч Блінкена з президентом Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Сторони обговорять єдиний підхід у запобіганні загрозі РФ для України, а також спектр питань стратегічного партнерства України та США у торговельній, інвестиційній та безпековій сфері.

Як йдеться на сайті Держдепу, Блінкен також зустрінеться зі співробітниками та сім’ями посольства США, щоб поінформувати про зусилля Департаменту з планування на випадок непередбачених обставин, якщо Росія вирішить вдатися до подальшої ескалації.

Потім Блінкен полетить до Берліна, де 20 січня обговорить нещодавні дипломатичні переговори з Росією та спільні зусилля щодо стримування подальшої російської агресії проти України, включаючи готовність накласти масштабні санкції.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен провів телефонну бесіду з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим і заявив, що у переговорах щодо безпеки в Європі має брати участь Україна.

Блінкен та Лавров домовилися про зустріч — Держдеп

Джерело

Залишити коментар