Світ

Держдеп стурбований блокуванням Керченської протоки

Держдеп стурбований блокуванням Керченської протоки

Фото: most.life Росія блокує Керченську протоку

У зовнішньополітичному відомстві США назвали те, що відбувається, неспровокованою ескалацією, що особливо турбує на тлі нарощування сил на кордоні з Україною.

У Державному департаменті США заявили, що глибоко стурбовані планами Росії припинити прохід іноземних військових кораблів в низці районів Чорного моря і вважають це неспровокованою ескалацією. Про це йдеться в поширеній в понеділок, 19 квітня, заяві прес-служби Держдепу.

«Сполучені Штати висловлюють свою глибоку стурбованість планами Росії блокувати прохід іноземних військових кораблів і державних суден в деяких частинах Чорного моря. Це є ще одним прикладом неспровокованої ескалації в рамках триваючої кампанії Москви з метою підірвати і дестабілізувати ситуацію в Україні», — йдеться в заяві.

У Держдепартаменті відзначають також, що цей розвиток подій «викликає особливе занепокоєння» у Вашингтона «на тлі повідомлень про нарощування військової присутності Росії» на кордоні з Україною, що викликають довіру.

Раніше повідомлялося, що два кораблі Військово-морських сил Британії відправляться в травні в акваторію Чорного моря з метою підтримати Україну.

Британія відповість. РФ блокує Керченську протоку

Джерело

Залишити коментар