Україна

Данілов заявив про перехоплення військової ініціативи

Данілов заявив про перехоплення військової ініціативи

Фото: соцсети Боксер Олександр Усик приєднався до тероборони

На сьогоднішній день жодної з цілей російського плану вторгнення в Україну не було досягнуто, запевнив глава РНБО.

Українському військовому керівництву на п’ятий день війни з Росією вдалося розпочати процес перехоплення військової ініціативи, заявив у понеділок, 28 лютого, голова РНБО Олексій Данілов.

«План російського вторгнення був побудований на принципах їхніх нацистських попередників — блискавичний прохід бронетанкових механізованих колон углиб території, знищення об’єктів критичної інфраструктури, блокування великих міст, руйнування логістичних зв’язків, із застосуванням ДРГ, створення ситуації паніки і хаосу і проведення спеціальних операцій зі знищення керівництва країни… На сьогоднішній день жодної з цілей орківського плану не було досягнуто. Дано відсіч у всіх напрямках. Але важкі бої тривають», — написав Данілов.

За його словами, українські військові, тероборона, весь сектор безпеки та оборони працює у режимі повної мобілізації.

Данілов наголосив на важливості інформаційної протидії, зазначивши про одну з критичних проблем для військового керівництва РФ — питання необхідності приховування реальних втрат військ вторгнення, які постійно збільшуються, і які стає дедалі важче приховувати.

«Тому одним із основних завдань українського інформаційного опору є максимально повне донесення жителям Росії та родичам російських військових реальної ситуації з кількістю жертв. Наша мета — розхитати ворога на його території, максимально підняти рівень протестних настроїв усередині Росії щодо необхідності негайного припинення війни», — написав Данілов.

«Можна констатувати, що українська національна мобілізація, український опір агресії зростає і міцніє з кожним днем, і з кожним днем ​​ми ближчі до нашої остаточної перемоги», — резюмував глава РНБО.

Напередодні в Офісі президента заявили, що російські війська видихнулися на четвертий день вторгнення в Україну та перейшли до тактичного відступу.

Тим часом у Білорусі розпочинаються переговори України та Росії.

Джерело

Залишити коментар