Україна

COVID-дисидентів закликали не звертатися до лікарів і «помирати вдома»

COVID-дисидентів закликали не звертатися до лікарів і "помирати вдома"

Фото: Скриншот У МОЗ закликали осіб, що не вірять у коронавірус, «помирати вдома»

Експерт МОЗ також рекомендував «невіруючим» у коронавірус попрацювати волонтерами в реанімаціях, щоб побачити, як тяжко хворіють люди.

  Президент Асоціації анестезіологів України й експерт МОЗ Сергій Дубров рекомендував COVID-дисидентам попрацювати волонтерами в реанімаціях. Відеозвернення Дуброва опублікувала прес-служба МОЗ у середу, 18 листопада.   Анестезіолог також звернувся до тих, хто не вірить в існування коронавірусу, і попросив їх помирати вдома і не звертатися за медичною допомогою.   «Ну і велике прохання до атеїстів COVID-19: напевно, не звертатися за допомогою, а просто помирати вдома, синіючи. Якщо ви не вірите в COVID-19, не звертайтеся до лікарів», — сказав він.  

  Нагадаємо, що від COVID в Україні померло більше 10 тисяч осіб. В Україні лабораторно підтверджено 570 153 випадки COVID-19, з них за добу — 12 496. Захворіло 535 дітей і 529 медпрацівників.   Також повідомлялося, що по Україні швидкі починають відмовляти в госпіталізації з COVID. Такі випадки були зафіксовані в Кривому Розі, Запоріжжі та Дніпропетровській області. Медики швидкої посилалися на відсутність місць у лікарнях.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар