Світ

COVID-19: в світі рекордна кількість хворих за тиждень

COVID-19: в світі рекордна кількість хворих за тиждень

В Європі за тиждень від коронавірусу померли понад 25 тисяч осіб

Найбільша частка нових випадків зараження припадає на Європу. На неї припадає 54% нових випадків і 47% нових смертей.

Кількість осіб, які заразилися коронавірусом COVID-19, зросла в світі за минулий тиждень більш ніж на 3,6 млн. Це найвищий показник з початку пандемії. Кількість летальних випадків збільшилася більш ніж на 54 тис., що на 9 тис. більше, ніж тижнем раніше. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) в середу, 11 листопада.

«За останній тиждень загальна кількість випадків COVID-19 зросла на 8% в порівнянні з попереднім тижнем, склавши понад 3,6 млн», — говориться в інформаційному бюлетені ВООЗ.

Станом на 8 листопада в світі було зареєстровано близько 49,7 млн ​​заражених і більш як 1,2 млн смертей.

«Найбільша частка нових випадків за сім днів як і раніше припадає на Європейський регіон, з якого прийшли повідомлення про більш ніж половину нових випадків (54%) і майже половину (47%) нових смертей», — вказує організація.

Попередній рекорд зростання захворюваності в світі за сім днів був зафіксований з 26 жовтня по 1 листопада — більш як 3,3 млн випадків.

В Європейському регіоні з 2 по 8 листопада заразилися майже 1,99 млн осіб, а загальна кількість інфікованих перевищила 13 млн. За сім днів зареєстровано більш як 25 тис. смертей, на 1 листопада їхня загальна кількість перевищила 311 тис.

У Північній і Південній Америці кількість тих, хто заразився, зросла більш ніж на 1 млн, до більш ніж 21 млн. За тиждень померли понад 17 тис. осіб, а загальна кількість померлих перевищила 656 тис.

У регіоні Південно-Східної Азії за тиждень заразилися понад 390 тис. осіб, і їхня загальна кількість перевищила 9,6 млн. Кількість померлих перевищила 149 тис., що на 5,1 тис. більше, ніж тижнем раніше.

У США кількість осіб, які заразилися, збільшилася за тиждень більш ніж на 684 тис., у Франції — більш ніж на 382 тис., в Індії — більш ніж на 323 тис.

Напередодні стало відомо, що у ВООЗ покладають великі надії на COVID-вакцину від компанії Pfizer. Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус назвав її «дуже багатообіцяючою».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар