Світ

Чорногорія вводить жорсткий локдаун

Чорногорія вводить жорсткий локдаун

Чорногорія посилює карантин

Нові карантинні правила передбачають комендантську годину, жорсткі обмеження роботи магазинів і ресторанів та інші заборони.

  Влада Чорногорії з неділі ввела суворий карантин. На території всієї країни буде обмежено роботу магазинів і ресторанів, також вводиться комендантська година. Відповідне рішення в п’ятницю, 13 листопада, ухвалив уряд країни.   Так, правила локдауна в Чорногорії, які почнуть діяти з 15 листопада, передбачають:  

  • Комендантську годину з 21:00 до 05:00.
  • Заборону на роботу магазинів і закладів громадського харчування після 20:00.
  • Заборону на міжміське пасажирське сполучення у вихідні дні.
  • Заборону збиратися групою більше чотирьох.
  • Заборону на проведення релігійних обрядів у присутності прихожан.

  Напередодні повідомлялося про виявлення 643 нових випадків коронавірусної хвороби за добу. Загальна кількість хворих з початку епідемії зросла до 25 509, померли 364 особи. Загальне населення країни — близько 622 тисяч осіб.   Нагадаємо, Україна також вводить карантин вихідного дня з 14 листопада. На вихідних буде заборонена робота розважальних закладів, ресторанів, кафе, спортзалів і непродуктових магазинів і ТРЦ.   Низка обласних центрів відмовляється дотримуватися правил карантину вихідного дня. У відповідь на це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в міських голів немає повноважень дозволяти чи забороняти дію рішень Кабміну.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар