Політика

Чому спікер Разумков не заявляє про президентські амбіції, – політтехнолог назвав причину

Чому спікер Разумков не заявляє про президентські амбіції, – політтехнолог назвав причину

Борис Тизенгаузен. Фото prefiksblog.co.ua

Кредит довіри до голови ВРУ зараз на рівні, констатував Борис Тизенгаузен

Якщо голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зараз заявить про президентські амбіції, його почнуть звалювати як конкурента.

Про це в ефірі ток-шоу «13» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Гість ток-шоу під час обговорення теми щодо президентських амбіцій чинного голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова зауважив, що спікер – людина амбітна, проте зараз не заявляє про бажання балотуватися з огляду на певну причину.

«Я думаю, що Разумков – людина амбітна, і, в принципі, кредит довіри до нього на рівні зараз. Мені здається, що антирейтинг у нього – один з найменших з чинної влади. Адекватний, освічений, добре говорить, добре мислить, тобто непоганий кандидат. Якщо він зараз скаже «так, є у мене амбіції», раптом тут скоро дострокові або ще щось, його почнуть звалювати, побачивши в ньому конкурента. Тому Разумков не дурень, він не буде говорити. Він скаже про це, коли почнеться активна фаза кампанії», – переконаний Борис Тизенгаузен.

Політтехнолог додав, що найкращою тактикою для політика є відсутність обіцянок «правим» чи «лівим». У такій ситуації виборець сам вкладе у нього все, що хоче бачити.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков відповів жартом на питання щодо своїх політичних амбіцій. Зокрема, в інтерв’ю німецькому виданню Welt він зазначив, що вже деякою мірою є президентом. 

Як повідомляли, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Источник

Залишити коментар