Україна

Чоловік Генпрокурора звільнився і поновився на роботі, отримавши 770 тис. — ЗМІ

Чоловік Генпрокурора звільнився і поновився на роботі, отримавши 770 тис. - ЗМІ

Фото: news.24tv.ua Колесник звільнився 30 вересня, отримавши 773 тис. грн виплат

Після звільнення з МВС, де він пропрацював рік, і отримання 770 тисяч виплат, чоловік через 10 днів знову поновився на роботі, йдеться в журналістському розслідуванні.

  Чоловік Генерального прокурора України Ірини Венедіктової Денис Колесник звільнився з посади заступника начальника департаменту кіберполіції. Він отримав виплати в кілька сот тисяч гривень і знову влаштувався на ту ж посаду. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.info.   За словами журналістів, Колесник подав рапорт на звільнення 25 вересня. У структурах МВС він пропрацював рік. Чоловік Генпрокурора попросив соціальні виплати.   Через пару днів, 29 вересня, йому було виплачено трохи більше 770 тисяч гривень. На наступний день він був офіційно звільнений.   1 жовтня Колесник подав декларацію про зміни в майновому стані. Він вказав, що при звільненні отримав як одноразову допомогу 608 тисяч гривень, на «вирішення соціально-побутових питань» йому було виділено 48 тисяч матеріальної допомоги та 14 тисяч «на оздоровлення». Також як грошове забезпечення Денис Колесник отримав 103 тисячі гривень.   9 жовтня чоловік Ірини Венедіктової знову влаштувався на посаду, з якої звільнився 30 вересня.   «Крім заступника начальника департаменту кіберполіції, також зазначена і посада начальника другого управління (організаційно-аналітичної роботи та забезпечення діяльності) Національної поліції України», — стверджують журналісти.  

    До цього Венедіктова розповіла, як виживає на зарплату в 38 тис. грн. Сімейні витрати Генерального прокурора занадто великі, щоб покрити їх за рахунок «карантинної» зарплати.   Як повідомлялося раніше, Венедіктова заявила про рекордну кількість ліквідованих банд.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар