Україна

Чиновника ЗСУ затримали на хабарі в 400 тисяч

Чиновника ЗСУ затримали на хабарі в 400 тисяч

Полковника ЗСУ затримали на «відкаті»

Полковник вимагав у керівника підприємства «відкат» за внесення змін до технічних умов товару, що дозволило б підприємству брати участь у держзакупівлі.

  Правоохоронці затримали начальника відділу Головного управління розвитку речового майна Збройних сил України під час отримання хабаря в 400 тисяч гривень. Про це в четвер, 12 листопада, повідомляють прес-служби Офісу генпрокурора і ДБР.   За даними слідства, полковник вимагав у керівника підприємства хабар за внесення змін до технічних умов тендеру, що дозволило б підприємству взяти участь у державній закупівлі, очікувана вартість якої 4 млн грн. Розмір «відкату» чиновнику становив 10% від суми закупівлі — 400 тисяч грн.   Правоохоронці затримали начальника відділу 12 листопада у своєму службовому кабінеті під час отримання частини хабаря в розмірі 100 тисяч гривень.          

  Раніше в Києві затримали поліцейських на вимаганні 250 тисяч неіснуючого боргу.   Також повідомлялося, що в Рівненській області затриманий поліцейський на хабарі в $100 тисяч. У таку суму він оцінив керівну посаду в поліції.    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар