Світ

Черговий антирекорд: від COVID-19 за добу померли 10,5 тисяч осіб

Черговий антирекорд: від COVID-19 за добу померли 10,5 тисяч осіб

За минулу добу в світі від коронавірусу померли рекордні 10 502 особи

Загалом 16 листопада хворобу виявили у майже 547 тисяч осіб. Лідером серед країн з найбільшою кількістю інфікованих залишаються США.

За минулу добу в світі померли рекордні 10 502 особи, у яких підтвердили коронавірус. Про це свідчать дані порталу Worldometers, опубліковані у вівторок, 17 листопада.

Так, згідно з даними порталу, в США загинула найбільша кількість людей — 1615. За цей же період там виявили понад 157 тисяч хворих на коронавірус.

Італія, де рекордними темпами зростає кількість інфікованих коронавірусом, має на добу 731 летальний випадок і більше 32 тисяч випадків інфікування.

Хоча в Бразилії проживає набагато більше людей, ніж в Італії, кількість нових хворих за добу там на 3000 більша, ніж в Італії.

Росія піднялася на 5 місце серед країн світу, де за минулу добу виявили більш як 22 тисячі випадків захворювання.

Коронавірус також не йде з інших країн Європи, зокрема не зменшуються темпи захворювання в Польщі, Великобританії, Франції та Німеччині.

Україна серед країн світу посідає 12 місце за кількістю нових хворих і 16 за кількістю жертв коронавірусу за минулу добу.

За час пандемії коронавірус не оминув вже майже 56 мільйонів осіб, з яких вилікувалися майже 39 мільйонів хворих, померли — 1 мільйон 343 тисячі.

Нагадаємо, в Кабміні заявили, що карантин не скасують до вакцинації. Різні обмеження будуть вводити доти, поки в Україні не проведуть вакцинацію від коронавірусу.

При цьому у ВООЗ спрогнозували дату початку поставки вакцин. Вакцину від коронавірусу почнуть поширювати з обмежених поставок, орієнтованих на групи ризику.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар