Політика

Через «карантин вихідного дня» влада хоче мінімізувати явку виборців у другому турі місцевих виборів, — нардеп

Через "карантин вихідного дня" влада хоче мінімізувати явку виборців у другому турі місцевих виборів, - нардеп

Олександр Лукашев Скріншот відео

Провладна політсила зазнала катастрофічної поразки, наголосив Олександр Лукашев

Заходами на кшталт «карантину вихідного дня» влада хоче мінімізувати явку виборців у другому турі місцевих виборів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Олександр Лукашев.

«Логіка влади зрозуміла: вони намагаються мінімізувати і так той жалюгідний відсоток тих виборців, які все ж таки вирішать піти і проголосувати, створюючи такі умови і наповнюючи інформаційний простір цими відомостями щодо «карантину вихідного дня». Це все спрямовано на те, щоб люди не йшли і не голосували, оскільки та катастрофічна поразка, якої зазнала на місцевих виборах партія «Слуга неукраїнського народу» – це фактичне визнання того, що за півтора року президентства громадянина Зеленського, який помилково та випадково, на мій погляд, обіймає посаду президента України, вони перетворились на тавро ганьби», – сказав парламентар.

Нагадаємо, у Центральній виборчій комісії заявили, що станом на 12 листопада залишилося встановити результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня, в 11 місцевих радах і по шістьох міським головам.

Як повідомляли, станом на 5 листопада повторне голосування щодо виборів міського голови призначено вже у 14 територіальних громадах із кількістю виборців понад 75 тисяч осіб.

Додамо, уряд запровадив карантин вихідного дня. Відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня вихідними.

Источник

Залишити коментар