Світ

Чехія висилає 18 російських дипломатів

Чехія висилає 18 російських дипломатів

Фото: hamacek.cz

Протягом двох діб 18 російських дипломатів з посольства в Празі повинні залишити країну. Їх звинувачують в роботі на спецслужби.

Чехія висилає 18 російських дипломатів. Про це в суботу, 17 квітня, повідомив глава МЗС країни Ян Гамачек, пише сайт Novinky.

«Я як міністр закордонних справ Чехії прийняв рішення вислати всіх співробітників російського посольства в Празі, які були нашими спецслужбами чітко визначені як офіцери російських спецслужб СВР і ГРУ. Протягом 48 годин Чехію повинні залишити 18 співробітників російського посольства», — сказав він.

Прем’єр Чехії стверджує, що російські розвідники могли мати відношення до вибуху на складі боєприпасів в 2014 році, повідомило агентство Reuters.

Зазначимо, Гамачек мав 19 квітня відвідати Росію для переговорів про отримання вакцини проти коронавірусу Супутник V, але вчора скасував візит.

Нагадаємо, сьогодні Росія оголосила про висилку українського консула, який нібито намагався купити секретну інформацію. У відповідь Україна висилає старшого дипломата посольства Росії в Києві.

Днем раніше РФ у відповідь на висилку 10 своїх дипломатів з Вашингтона оголосили про висилку 10 американських дипломатів, а також п’яти польських.

Джерело

Залишити коментар