Політика

«Часи індульгенції у минулому»: В ОП прокоментували арешт голови закарпатської ОТГ, який виграв вибори від «Слуги народу»

"Часи індульгенції у минулому": В ОП прокоментували арешт голови закарпатської ОТГ, який виграв вибори від "Слуги народу"

Офіс президента

Фото з відкритих джерел

В ОП наголосили, що команда президента має нульову толерантність до корупції

В Офісі президента заявили, що всі рівні перед законом, незважаючи, хто і від якої партії. Так в ОП прокоментували затримання на хабарі новообраного від партії «Слуга Народу» голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича.

«Часи, коли належність до партії влади була індульгенцією від переслідувань за корупцію та інші злочини, точно залишились у минулому. Звичку хабарників та авантюристів перефарбовуватись та підлаштовуватись під кожну нову владу потрібно жорстко викорінювати», — йдеться в повідомленні.

В ОП наголосили, що команда президента має нульову толерантність до корупції. 

«Разом з усім суспільством чекаємо на справедливі вироки для всіх, хто звик жити хабарями та паразитувати на бюджетних ресурсах. Покарання за корупцію має стати більш жорстким та невідворотним», — додали у пресслужбі.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України затримали новобраного голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича на хабарі в розмірі 80 тисяч гривень. Як зазначається, Михайло Попелич балотувався на цьогорічних місцевих виборах до Воловецької ОТГ від політичної партії «Слуга народу» та переміг.

Источник

Залишити коментар