Політика

Бурміч: Влада боїться перемоги Скорика в Одесі і порушує справи проти політиків, які його підтримують

Бурміч: Влада боїться перемоги Скорика в Одесі і порушує справи проти політиків, які його підтримують

Анатолій Бурміч

Фото з відкритих джерел

«Слуги народу» і президент Володимир Зеленський стурбовані тим, що в другому турі виборів в Одесі з великою ймовірністю виграє кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Микола Скорик. Про це у своєму блозі повідомив народний депутат України від ОПЗЖ Анатолій Бурміч.

«Влада в шоці, паніці та істерії. Адже велика ймовірність, що наш кандидат від «Опозиційної платформи – За життя» Микола Скорик може перемогти на цих виборах. Авторитетні одеські політики Голубов, Ківалов, Червоненко та ін. закликали одеситів проголосувати за Скорика, який пообіцяв і реально може зробити Одесу процвітаючим містом», – розповів він.

Саме тому, вважає нардеп, «Слуги народу» у терміновому порядку вирішили призначити одеським губернатором представника партії Труханова «Довіряй справам» Сергія Гриневецького, батька одного з лідерів «Європейської Солідарності» Олексія Гончаренка.  

«Вони сподіваються мобілізувати симпатиків партій «Довіряй справам», «Слуга народу», «Європейська Солідарність» віддати голоси за чинного мера Геннадія Труханова. Весь цей тріумвірат або «тріада» щільно пов’язані з так званим «Лондонським обкомом», а саме: «Слуга народу» — через лондонських олігархів Ахметова і Пінчука, а сам Зеленський нещодавно побував на особистій аудієнції у керівника англійської МІ-6, Порошенко давно координує свої дії з Лондоном, зберігає там гроші, навчає своїх дітей. Ну а «Довіряй справам» і сам Труханов координуються відомим громадянином кількох країн Ангертом Олександром Анатолійовичем, який піддавався арешту в Лондоні, а зараз там спокійно проживає з родичами. А сам Лондон спить і бачить в Одесі свої бази, кораблі, десантників, а за мера Скорика це може і не вийти», — упевнений парламентар.

Політик підкреслив, що провладна партія готова на все – проти підтримуючих Скорика політиків порушуються справи, проводяться обшуки, підкидаються фальшивки і бюлетені.  

«Обдзвонюють жителів Одеси, погрожують, лякають війною і кровопролиттям. Все це робить СБУ під керівництвом Зеленського, доводиться виконувати, адже Лондон тисне», – повідомив представник ОПЗЖ.

Політик не виключає, що така ж ситуація може скластися і в Миколаєві.

«Це називається «демократія, незалежність, суверенне право народу на владу». Хочеться попередити таких правоохоронців, що за все доведеться відповідати, по повній, і насамперед за зраду і роботу в інтересах іншої держави. Думаю, і по Миколаєву буде такою ж «суверенітет» під керуванням «Лондонського обкому». А Миколі Скорику, всьому штабу і «опозиційній платформі-за життя» бажаю витримки і перемоги!!!» — резюмував Анатолій Бурміч.

Источник

Залишити коментар