Світ

«Британський» штам коронавірусу зафіксований у США

"Британський" штам коронавірусу зафіксований у США

Фото: cont.ws Перший випадок «британського» штаму COVID-19 виявлено в американському штаті Колорадо

Хворий на «британський» штам перебуває в ізоляції. При цьому у нього немає жодної історії подорожей.

Новий, більш заразний штам коронавірусу зареєстрували в США, в штаті Колорадо. Про це повідомив у Twitter губернатор регіону Джаред Поліс.

«Сьогодні ми виявили в Колорадо перший випадок зараження тим же варіантом вірусу, що був виявлений у Великобританії», — написав він.

У заяві, опублікованій на сайті губернатора Колорадо Джареда Поліса, уточнюється, що фахівці в Колорадо «виявили цей різновид вірусу першими в країні».

Як повідомляє CNBC з посиланням на регіональну охорону здоров’я, хворий — чоловік близько 20 років, він не виїжджав за межі країни. Влада перевіряє його можливі контакти.

Влада Великобританії раніше повідомила, що в країні циркулює новий штам COVID-19. Він не більш смертоносний, ніж «класичні» варіанти COVID-19, проте набагато легше поширюється.

Нагадаємо, що раніше в Японії та Фінляндії виявили випадки і «британського», і «південноафриканського» типів коронавірусу. Також в Нідерландах зафіксовано спалах «британського» коронавірусу. Більшість інфікованих мутованим COVID-19 не відвідували Великобританію, але деякі з них можуть бути пов’язані один з одним. Нарешті, «британську» мутацію коронавірусу виявили в Канаді. Інфіковані новим штамом COVID-19 громадяни не здійснювали будь-яких подорожей останнім часом.

Джерело

Залишити коментар