Світ

Британія: Діалог з РФ неможливий до виведення військ

Британія: Діалог з РФ неможливий до виведення військ

Фото: Getty Images

Потрібен час, щоб деградувати не лише російську економіку, а й її «військову машину», зазначили у МЗС королівства.

Переговори з Росією неможливі, поки її війська перебувають в Україні, заявила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс 27 лютого, повідомляє Reuters.

«Якщо росіяни серйозно ставляться до ідеї переговорів, їм потрібно вивести свої війська з України. Вони не можуть вести переговори з пістолетом біля скронь українців… Тож, чесно кажучи, я не довіряю цим так званим переговорним зусиллям», — заявила вона.

Трас повідомила, що вже склала «список вражених» російських олігархів, і кожні кілька тижнів британський уряд націлюватиметься на їхні приватні літаки, їхнє майно та інші активи.

«Я склала список олігархів, які підпадуть під удар… Ми працюємо над заведенням справ і кожні кілька тижнів додаватимемо нових олігархів. Буде постійна програма санкцій… Їм не буде куди сховатися», — додала Трасс.

Але вона зазначила, що потрібен час, щоб деградувати не лише російську економіку, а й її «військову машину».

«Це може тривати кілька років, тому що ми знаємо, що Росія має потужні сили, і також ми знаємо, що українці хоробрі, і вони налаштовані відстоювати свій суверенітет і територіальну цілісність», — сказала Трасс.

Раніше сьогодні Кремль заявив, що російські парламентери чекають на українську делегацію в Білорусі. Зеленський пояснив, чому відмовилися від цих переговорів.

Джерело

Залишити коментар