Україна

Боротися з пропагандою потрібно і російською — ОП

Боротися з пропагандою потрібно і російською - ОП

Фото: Новое время Юрій Костюк розповів, як Україна повинна використовувати російську мову

Є частина аудиторії, до якої «ми вже не достукаємося українською мовою», пояснив Юрій Костюк.

Україна в боротьбі з російською пропагандою не повинна втрачати такий інструмент як російську мову. Про це в програмі Офіційна розмова телеканалу Дом сказав заступник глави Офісу президента Юрій Костюк в суботу, 13 березня.

«Вважаю, що не можна упускати такий інструмент протидії в цій (інформаційної — ред.) війні як російську мову. Що боротися з російською пропагандою потрібно не тільки українською, а й російською», — наголосив він.

Костюк додав, що отримувати правдиву інформацію про Україну російською мовою важливо як для жителів окупованих територій, так і для російськомовних діаспор, що проживають за кордоном.

«Ми можемо це робити — як всередині країни, так і для великої російськомовної частини діаспор з колишнього Радянського Союзу, які проживають в Ізраїлі, Німеччині, Австралії, в багатьох інших країнах. З ними теж потрібно комунікувати саме цією мовою», — переконаний заступник голови ОП.

Костюк пояснив, що є частина аудиторії, до якої «ми сьогодні вже не достукаємося українською мовою». Тому з нею потрібно працювати російською мовою.

Нагадаємо, цього тижня в Україні створили Центр протидії дезінформації на базі РНБО. Він розпочне роботу вже з 16 березня.

У Мінкультури заявили, що центр орієнтований на співпрацю з українськими неурядовими організаціями і буде протистояти російській пропаганді.

Джерело

Залишити коментар