Політика

Бойко: Карантин вихідного дня потрібно відмінити, а безпорадний уряд відправити у відставку

Бойко: Карантин вихідного дня потрібно відмінити, а безпорадний уряд відправити у відставку

Народний депутат Юрій Бойко «Опозиційна платформа — За життя»

Уряд, не здатний вирішити жодного питання, має піти у відставку. Верховній Раді слід невідкладно ухвалити законопроєкти для соціальної підтримки українців, допомоги підприємцям і припинити душити економіку «карантинами вихідного дня».

Такі завдання вважає першочерговими для парламенту співголова фракції «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

«Цей уряд ні на що не здатен, окрім як завдавати шкоди. Вони не спроможні боротися ані з епідемією, ані з бюджетною кризою», — зазначив у своєму виступі на Погоджувальній раді Співголова фракції «Опозиційної платформи — За життя».

«В Україні поглиблюється системна криза. Вітчизняна медицина балансує на межі обвалу. Замість придбати медичне обладнання та підтримати лікарів, а це і зарплати, і страхування, і т.ін., – гроші закатали в асфальт. Не вирішивши питання захисту підприємців, їх добивають карантином. На державні підприємства призначають керівників, які доводять їх до банкрутства. Тарифи зростають, субсидії обрізали, зате знайшли гроші для мільйонних виплат «касті обраних». Тим часом влада намагається знищити Конституційний Суд, який стоїть на сторожі Основного Закону і заважає урядовим планам розпродажу України та знищенню соціальної держави», – підкреслив Юрій Бойко.

Зокрема він наголосив, що бюджетна криза цього року і невизначеність з бюджетом наступного вимагає вжити оперативних заходів для порятунку країни та людей. 

«Треба прийняти рішення щодо ФОПів, щоб не дратувати громадян. Відмінити цей карантин вихідного дня, який придумали не зрозуміло з яких мотивів. І проголосувати соціальні законопроекти, спрямовані на підтримку людей та захист вітчизняної економіки», — зазначив Співголова фракції.

Також фракція опозиціонерів вважає за потрібне внести зміни до порядку використання бюджетного Фонду боротьби з COVID-19 та створити парламентську комісію для проведення аудиту цих витрат. 

«Кошти, які залишилися у Фонді, мають використовуватись виключно на фінансування медицини та заходів щодо соціальної підтримки людей. Ми наполягаємо на створенні парламентської комісії для проведення повного аудиту витрат. Суспільство має право знати, скільки грошей було закопано в асфальт», — сказав він.

Юрій Бойко підкреслив, що той антинародний курс, яким іде влада, треба кардинально змінювати, а безлад, який зараз відбувається в країні, — зупиняти.

«Країна опинилася на порозі бюджетної кризи. Немає чітких параметрів, як будемо завершувати цей рік і що будемо робити у наступному. Цей уряд безпорадний, і за результатами нашого розгляду він повинен бути відправлений у відставку, інакше в країні буде біда ще більша, ніж зараз», — наголосив політик.

Источник

Залишити коментар