Світ

Білорусь та Росія проведуть навчання з прикриття південного кордону

Білорусь та Росія проведуть навчання з прикриття південного кордону

Фото: БЕЛТА Віктор Хренін розповів про навчання з Росією

Країни НАТО нарощують наступальний потенціал збройних сил поблизу кордонів Білорусі, наголосив Віктор Хренін.

Білорусь планує спільні з Росією навчання щодо прикриття свого південного кордону. Про це у понеділок, 29 листопада, сказав міністр оборони Білорусі Віктор Хренін після наради з питань військової безпеки за участю Олександра Лукашенка, повідомляє БЕЛТА.

«Ми плануємо проведення навчання спільно з нашими колегами, основним стратегічним союзником — Російською Федерацією», — сказав Хренін.

Він зазначив, що наступного року Білорусь та Росія не планують проводити масштабні навчання на кшталт Заходу чи Щита Союзу. Але у військ заплановано комплекс заходів на середньострокову перспективу щодо прикриття південних кордонів Білорусі.

Він додав, що країни НАТО нарощують наступальний потенціал збройних сил поблизу кордонів Білорусі.

«Результати оцінки показують, що заходи з мілітаризації регіону, що вживаються країнами Заходу, ведуть до істотної зміни балансу сил. Поблизу кордонів нашої країни нарощується наступальний потенціал збройних сил країн-членів блоку НАТО», — заявив Хренін.

Його особливе занепокоєння викликають закупівлі Польщею танків Абрамс, зенітно-ракетних комплексів Patriot, реактивних систем залпового вогню Himars та літаків F-35.

Раніше Лукашенко заявив, що Білорусь не залишиться осторонь, якщо Захід «розв’яже війну» на Донбасі чи на кордоні з Росією.

Лукашенко припустив ядерну війну НАТО з Росією

Джерело

Залишити коментар