Світ

Батько Бориса Джонсона вирішив отримати громадянство Франції

Батько Бориса Джонсона вирішив отримати громадянство Франції

Фото: dw.com Я завжди буду європейцем — Стенлі Джонсон

Батько глави британського кабміну заявив, що отримує французьке громадянство. Він сказав, що він проти Brexit і вважає себе європейцем.

  Батько прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона подав запит на отримання французького громадянства після виходу Сполученого Королівства з Європейського Союзу. Про це повідомив сам Стенлі Джонсон в ефірі французької радіостанції RTL у четвер, 31 грудня.   80-річний батько прем’єра заявив, що він не голосував за вихід Британії з ЄС і хоче зберегти зв’язки з ЄС, оскільки його мати і бабусі були француженками.   «Я завжди буду європейцем, це точно. Не можна сказати британцеві, що він не європеєць. Важливо зберегти зв’язки з Євросоюзом», — сказав Стенлі Джонсон французькою мовою.

 

Нагадаємо, Британія і ЄС підписали угоду про співпрацю після Brexit. До повноцінної ратифікації діятиме тимчасове використання торговельної угоди.

  Пізніше стало відомо, що парламент Британії схвалив угоду з Євросоюзом. Документ вже затвердила Палата громад, далі її прийме Палата лордів і підпише королева.  

Джерело

Залишити коментар