Світ

Байден заявив, що використає закон воєнного часу для вакцинації

Байден заявив, що використає закон воєнного часу для вакцинації

Фото: Mark Makela / Getty Images Байден планує ввести закон воєнного часу

Поширення вакцин і виробництво з їхнього створення буде прискорено за допомогою закону воєнного часу, який має намір ввести майбутній президент США.

Обраний президент США Джозеф Байден заявив, що після своєї інавгурації застосує закон воєнного часу для швидкого поширення в країні вакцин від коронавірусу. Про це він заявив у вівторок, 29 грудня, в ході виступу у Вілмінгтоні, повідомляє ТАСС.

«Для того, щоб прискорити процес поширення вакцин, я задіюю закон воєнного часу після того, як вступлю на посаду, — зауважив демократ.

Його інавгурація намічена на 20 січня 2021 року.

«Я дам розпорядження про те, щоб приватні компанії прискорили виробництво речовин, необхідних для створення вакцин, а також захисного обладнання», — зауважив Байден.

Згаданий закон дозволяє президенту збільшувати масштаби виробництва певних товарів з метою зміцнення національної безпеки. Чинний глава держави Дональд Трамп з початку пандемії задіяв положення цього документа кілька десятків разів.

Також нещодавно повідомлялося, що Трамп, який програв вибори Байдену, запропонував радникам ввести в штатах, де виграв його опонент з невеликим відривом, воєнний стан.

Раніше повідомлялося, що Байден зробив щеплення проти коронавірусу. Трансляція медичної процедури велася американськими засобами масової інформації в прямому ефірі.

Джерело

Залишити коментар