Світ

Байден визначився з главою апарату Білого дому

Байден визначився з главою апарату Білого дому

Рон Клайн вже прийняв пропозицію Джо Байдена

Рон Клайн раніше був радником Джо Байдена і координував роботу щодо боротьби з Еболою в Африці.

Керівником апарату Білого дому стане Рон Клайн — колишній глава адміністрації Джо Байдена. Про це Байден заявив у четвер, 12 листопада.

«Глибокий і різноманітний досвід Рона Клайна, а також його здатність працювати з людьми будь-якого політичного спектра — саме те, що мені потрібно від керівника апарату Білого дому, коли ми зіштовхуємося з кризовим моментом і знову об’єднуємо нашу країну», — написав Байден у своєму Twitter.

Клайн був радником Байдена під час перебування його віце-президентом в адміністрації президента Барака Обами.

Очікується, що на новій посаді Клайн буде займатися боротьбою з пандемією коронавірусу. Раніше він координував роботу щодо боротьби зі спалахом Еболи в Африці.

Відомо, що Клайн вже прийняв пропозицію Байдена.

«Я задоволений довірою обраного президента і віддам всі сили, щоб очолити талановиту і різноманітну команду Білого дому Байдена — Харріс», — написав він у Twitter.

Нагадаємо, більшість американців-респондентів вважають демократа Джо Байдена переможцем на президентських виборах в США, голосування на яких відбулося тиждень тому.

Також повідомлялося, що Джо Байден, який оголосив себе переможцем президентських виборів у США, назвав ганьбою відмову чинного глави держави Дональда Трампа визнавати поразку.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар